Ofert sylwestrowych w bazie: 3657

Sylwester Express Praga

Kraj: CzechyMiejscowość: PragaID oferty: 05161809Cena oferty: 159 zł

Opis oferty

SYLWESTER 2011 EXPRESS PRAGA
31.12.11 – 01.01.12
Sylwester w Pradze już za 159 zł

--------------
PRAGA
--------------
Odwiedziny u naszych południowych sąsiadów będą okazją by podziwiać piękną „Złotą Pragę”, z górującym nad Wełtawą zamkiem na Hradczanach, gotyckimi bramami, ratuszem staromiejskim z wygrywającym słynne kuranty zegarem „Orloj”, zdobionym barokowymi rzeźbami kamiennym mostem Karola, czy Złotą Uliczką. Wspaniały klimat Pragi to efekt harmonii między Pragą romańską, gotycką, renesansową, barokową a współczesną, a także... zamiłowania jej mieszkańców i tych, którzy do niej przybędą do najlepszego na świecie bursztynowego napoju i spontanicznej zabawy.

--------------
Sylwester
--------------
Na tę niepowtarzalną noc w roku zapraszamy na Vaclavskie Nemesti, gdzie co roku tysiące ludzi z całego świata świętuje nadejście Nowego Roku. Miasto przygotowuje zwykle z tej okazji szereg atrakcji, a uliczni sklepikarze tradycyjne czeskie potrawy i napoje. Możliwa jest zabawa sylwestrowa w lokalu już od 400 CZK.

--------------
Program imprezy
--------------
piątek 31.12.2011 - wyjazd z Wrocławia o godz. 5.00 z ul. Joannitów i Dawida, przejazd do Pragi. Przyjazd do stolicy Czech w godzinach przedpołudniowych, krótkie zwiedzanie miasta, m.in.: Hradczany, Złota Uliczka, Mala Strana, Most Karola, Vaclavskie Nemesti, handlowe centrum Pragi. Wieczorem zabawa i przywitanie Nowego Roku 2012 na ulicach Pragi.
sobota 01.01.2012 - wyjazd do Polski ok. godz. 2.00 w nocy, powrót do kraju w godzinach porannych.

--------------
Świadczenia
--------------
* przejazd autokarem
* zwiedzanie Pragi
* przywitanie Nowego Roku 2012 w centrum Pragi
* ubezpieczenie KL i NW
* opieka pilota

--------------
Ważne
--------------
* cena nie obejmuje nieobowiązkowych wstępów do zwiedzanych obiektów oraz biletów komunikacji miejskiej, przewidywany koszt ok. 300 CZK
* ze względu na okres świąteczno-noworoczny program oraz kolejność zwiedzania może ulec zmianie
* zwiedzanie obiektów wewnątrz odbywa się przeważnie we własnym zakresie
--------------

Lokalizacja oferty

Inne ciekawe oferty sylwestrowe

Budapeszt Hotel t...

Budapeszt

Cena: 399 zł
Zajazd nad Sanem

Nozdrzec

Cena: 520 zł
English Football ...

Kraków

Cena: 160 zł
Hotel Fero Express

Kraków

Cena:
Wisła Belweder

Wisła

Cena: 430 zł
Sylwester SPA z k...

Iwonicz-Zdrój

Cena:
U Marty - Barwinek

Barwinek

Cena:
Park Hotel Łysoń

Wadowice

Cena: 400 zł
Rużomberok Motel ...

Ruzomberok

Cena: 549 zł
Rezydencja Lux

Rewa

Cena: 150 zł
Pokoje Gościnne \...

Międzywodzie

Cena: 30 zł
Hotel Stawisko Kl...

Warszawa

Cena: 260 zł
Willa Staropolska

Piaseczno

Cena: 260 zł
Ośrodek Rehabilit...

Kołobrzeg

Cena: 1220 zł
Hotel Victoria

Wejherowo

Cena: 660 zł

Oferty sylwestrowe wg. tagów

sylwester filharmonia wroclaw wolne pokoje naa sylwestra 2011 10 podhale sylwester 2011 2012 bale sylwestrowe slask oferty bali sylwestrowych Lodz wiede%f1 sylwester 2012 astor hotel radom stroj na bal dla dzieci ustronie morskie swieta bozego narodzenia i sylwester andrzejki w jeleniej gorze sylwester dla studentow woj.podlaskie moulin rouge wroclaw sylwester sylwester krakow pozytywka wolne domki czechy sylwester restauracje sylwester gliwice sylwester w ostrodzie 2011 turnusy sylwester sylwester 2012 litwa sylwester w paryzu dla dwoch osob gdzie spedzic sylwestra dla 20 tanie bozenarodzenie w krynicy gorskiej cena poszukuje zespolu na sylwestra 2011 2012 leszno domek sylwester w filharmonii poznanskiej krakow sylwester dla singlii andrzejki dla samotnych w kielcach wolne miejsca brenna domek na impreze wynajem bialystok sylwester w teatrze im. wyspianskiego katowice sylwestwr 2011 najta sylwester w ustron sylwester w gorach z kuligiem studencki wynajem domu na sylwestra ostroleka pod warszawa dom na sylwestra zakopane gospoda szpindlerowy mlyn spa dom wynajecia bieszczady taterlandia kluby foksal i okolice warszawa gorzow impreza sylwestrowa 10 10 domki mazury na sylwestra sylwester pokoje do wynajecia lodowiska w czestochowie 2011 slowacja tatry domki wynajem mikolajki w elku 2011 wroclaw lesnica zamek sylwester sylwester 2011 darlowo wynajem na sylwestra warszawa restauracje bydgoszcz oferta sylwestrowa hotel z basenem w bukowinie tatrzanskiej sylwester w bukowinie tarzanskiej