Ofert sylwestrowych w bazie: 3657

Sylwester Express Praga

Kraj: CzechyMiejscowość: PragaID oferty: 05161809Cena oferty: 159 zł

Opis oferty

SYLWESTER 2011 EXPRESS PRAGA
31.12.11 – 01.01.12
Sylwester w Pradze już za 159 zł

--------------
PRAGA
--------------
Odwiedziny u naszych południowych sąsiadów będą okazją by podziwiać piękną „Złotą Pragę”, z górującym nad Wełtawą zamkiem na Hradczanach, gotyckimi bramami, ratuszem staromiejskim z wygrywającym słynne kuranty zegarem „Orloj”, zdobionym barokowymi rzeźbami kamiennym mostem Karola, czy Złotą Uliczką. Wspaniały klimat Pragi to efekt harmonii między Pragą romańską, gotycką, renesansową, barokową a współczesną, a także... zamiłowania jej mieszkańców i tych, którzy do niej przybędą do najlepszego na świecie bursztynowego napoju i spontanicznej zabawy.

--------------
Sylwester
--------------
Na tę niepowtarzalną noc w roku zapraszamy na Vaclavskie Nemesti, gdzie co roku tysiące ludzi z całego świata świętuje nadejście Nowego Roku. Miasto przygotowuje zwykle z tej okazji szereg atrakcji, a uliczni sklepikarze tradycyjne czeskie potrawy i napoje. Możliwa jest zabawa sylwestrowa w lokalu już od 400 CZK.

--------------
Program imprezy
--------------
piątek 31.12.2011 - wyjazd z Wrocławia o godz. 5.00 z ul. Joannitów i Dawida, przejazd do Pragi. Przyjazd do stolicy Czech w godzinach przedpołudniowych, krótkie zwiedzanie miasta, m.in.: Hradczany, Złota Uliczka, Mala Strana, Most Karola, Vaclavskie Nemesti, handlowe centrum Pragi. Wieczorem zabawa i przywitanie Nowego Roku 2012 na ulicach Pragi.
sobota 01.01.2012 - wyjazd do Polski ok. godz. 2.00 w nocy, powrót do kraju w godzinach porannych.

--------------
Świadczenia
--------------
* przejazd autokarem
* zwiedzanie Pragi
* przywitanie Nowego Roku 2012 w centrum Pragi
* ubezpieczenie KL i NW
* opieka pilota

--------------
Ważne
--------------
* cena nie obejmuje nieobowiązkowych wstępów do zwiedzanych obiektów oraz biletów komunikacji miejskiej, przewidywany koszt ok. 300 CZK
* ze względu na okres świąteczno-noworoczny program oraz kolejność zwiedzania może ulec zmianie
* zwiedzanie obiektów wewnątrz odbywa się przeważnie we własnym zakresie
--------------

Lokalizacja oferty

Inne ciekawe oferty sylwestrowe

BOOM BAR RUSH

Kraków

Cena: 80 zł
Sylwester Besenov...

Wiedeń

Cena: 390 zł
Apartament Martusia

Kraków

Cena: 300 zł
Restauracja Orzeł

Gdańsk

Cena: 289 zł
Pałac Łochów

Łochów

Cena: 590 zł
Domki Letniskowe ...

Pobierowo

Cena: 45 zł
Hotel JANOSIK na ...

Liptowski Mi...

Cena: 1179 zł
Pokoje Gościnne

Breń

Cena: 20 zł
Pensjonat U Karinki

Zakopane

Cena: 359 zł
Polana Leśna

Jastrzębia Góra

Cena: 289 zł
Sylwester Wiedeń ...

Wiedeń

Cena: 449 zł
Hotel Tulipan**

Ustroń

Cena: 195 zł
Novotel Krakow Ce...

Kraków

Cena:
Ośrodek Zibi

Władysławowo

Cena: 229 zł
Hotel Omnia

Jańskie Łaźnie

Cena: 2209 zł

Oferty sylwestrowe wg. tagów

kolig baran sylwester jura krakowsko czestochowska sylwester 600zl sylwestrowy pocizg 2011 wolne pokoje krakow sylwester pensjonaty sylwester morze bale sylwestrowe w belchatowie restauracje katowice zabawa andrzejkowa domki z basenem zachodniopomorskie zakopane sylwester 2011 2012 na rynku sylwester 2011 z kuligiem w bialym dunajcu sylwester w plazie w rudzie slaskiej restauracje w gdansku sylwester tanio pensjonat lodz single wyjazdy sylwestrowe sylwestra w walbrzychu bale sylwestrowe w gospodarstwach sylwester 2011 2012 w grocie w bochni sylwester 2011 2012 rynek oferty swiat bozego narodzenia w czechach tanie chaty w bieszczady wolne sylwester sylwester studencki zagranica wycieczka na majorke ceny wroclaw sylwester 2011 bal sylwestrowy slowacja bez pobytu domek caloroczny rowy arka kolobrzeg otwock sylwester bal turnus swiateczny domki drewniane w beskidach do wynajecia sylwester 2011 warszawa w klubach remiza strazacka istebna sylwester 2012 bialystok hotel golebiewski apartamenty swieta w gorach impraza sylwestrowa czersk kwatery prywatne bukowina tatrzanska na sylwestra sylwestra i podyt w gorach wczasy swiateczne w grudniu dla 4 osob domek na sylwestra sylwester kazmierz bal sylwestrowy w warszawie ikaraoke cena sylwester na statku kolobrzeg m.o.s i r czestochowa domy do wynajecia w zakopanym jastrzebia gora hotel vita oferta sylwestrowa do wynajecia na sylwestra ustron kluby w katowicach jastrzebie zdroj gdzie na sylwestra bory tucholskie babilon biesiady sylwestrowe na podlasiu